Зарядно-пускові пристрої

Зарядно-пускові пристрої

   Імпульсний інтелектуальний зарядний пристрій KYH NC-SC4A.Застосування: Призна..
$25.00
Опис: Побутовий переносний однофазний зарядний пристрій. Застосування: Зарядний пристрій д..
$26.00
Заряднопусковий пристрій для акумулятора 12V/24V/540А /KYH/Зарядно-пуксовий пристрій. &nbs..
$212.00
Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

    Зарядні пристрої – здатні відновити заряд акумулятора за певний період часу. Це обладнання необхідне господарям машин, які вирішили "стати пішоходами" на тривалий період часу. Наприклад, взимку зберігають своє авто у гаражі. Звичайно, всі спроби завести авто навесні не приведуть до позитивного результату. Тому в такому випадку на ніч до зарядного пристрою потрібно підключити акумулятор, і до ранку він буде готовий до запуску двигуна. На жаль, такі моделі зі швидким пуском двигуна не впораються.

За своєю конструкцією ЗП бувають імпульсні та трансформаторні. Трансформаторні зазвичай дуже громіздкі. У них використовуються трансформатори та випрямлячі струму. Імпульсні ЗП компактніші і тому краще підходять для побутового використання. Крім того, у них є захист від короткого замикання. Такі зарядні пристрої набагато компактніші, але дорожчі за своїх трансформаторних побратимів.

   Пускові пристрої активно застосовуються для ситуацій, коли власнику автомобіля потрібно їхати, але часу на зарядку акумулятора немає. Усередині такого пристрою зазвичай вбудований герметичний акумулятор, завдяки якому апарат буде готовий до роботи в будь-яких умовах, що дуже зручно – для нього не потрібна розетка. Для мандрівників ця, до того ж компактна за своїми розмірами річ, буде незамінною.

  Цей пристрій чудово підходить для транспортних засобів з електричною системою 12 В. Його енергії вистачить для того, щоб запустити не тільки легковий автомобіль, а й вантажну машину, трактор або катер. Однак використовують його не лише для того, щоб завести двигун. Пускове пристрій може бути джерелом живлення для приладу, що споживає 12 Вольт. Тому практично будь-яку автомобільну техніку можна буде заживлити через розетку-прикурювач.

  Що стосується обслуговування пристрою, то користувачам потрібно заряджати його, але це завдання не буде обтяжливим: після запуску двигуна потрібно відразу підключити ПП через блок живлення до мережі (230 В) на 12 годин. Під час тривалого простою обов'язково заряджайте батареї кожні 3 місяці.

  Пуско-зарядні пристрої - як видно з самої назви, вони поєднують у собі відразу обидві функції: можуть зарядити акумулятор, так і швидко запустити двигун авто. Тому є найбільш привабливим варіантом, адже один такий пристрій вийде дешевше, ніж покупка окремо і пускового, і зарядного. Такі моделі можуть видавати струм великої величини (пусковий струм), якого вистачає для запуску двигуна, якщо немає можливості зарядити акумулятор.

  Якщо у Вас виникли питання - отримати кваліфіковану консультацію/допомогу від нашого фахівця Ви можете за тел..:  066 725 52 69, 096 605 15 74, 098 473 82 46 або відправити запит на електронну пошту:   kyhparts@gmail.com